chrisgriffin

chrisgriffin
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 76% Jingle All the Way (1996) - Rated 12 Feb 2012
90 96% Constantine (2005) - Rated 12 Feb 2012
6% Hero (2002) - Rated 12 Feb 2012
60 56% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 12 Feb 2012
20 30% The Pink Panther (2006) - Rated 12 Feb 2012
70 70% Babel (2006) - Rated 12 Feb 2012
20 30% The Barefoot Contessa (1954) - Rated 12 Feb 2012
80 84% Traffic (2000) - Rated 12 Feb 2012
6% Sliding Doors (1998) - Rated 12 Feb 2012
20 30% Easy Rider (1969) - Rated 12 Feb 2012