chrismejias

chrismejias
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 68% Stranger Things (2016) - Rated 01 Apr 2021
84 21% Source Code (2011) - Rated 01 Apr 2021
92 76% Black Mirror (2011) - Rated 01 Apr 2021
84 21% The Dragon Prince (2018) - Rated 01 Apr 2021
86 35% Death Note (2006) - Rated 01 Apr 2021
81 17% Smallville (2001) - Rated 01 Apr 2021
90 59% Jessica Jones (2015) - Rated 01 Apr 2021
92 76% WandaVision (2021) - Rated 01 Apr 2021
86 35% The Boys (2019) - Rated 01 Apr 2021
93 84% The Good Place (2016) - Rated 01 Apr 2021