chrissylove

chrissylove
Film Freak - 582 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2013
Location: revelstoke, British Columbia, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: photography, yoga, travel

more Recent Ratings

85 59% 12 Years a Slave (2013) - Rated 15 Jun 2014
75 42% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 15 Jun 2014
80 51% Short Term 12 (2013) - Rated 15 Jun 2014
100 95% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 15 Jun 2014
97 86% Blackfish (2013) - Rated 15 Jun 2014
93 79% Blue Jasmine (2013) - Rated 15 Jun 2014
10 10% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 15 Jun 2014
100 95% War Witch (2012) - Rated 15 Jun 2014
65 33% You Don't Know Jack (2010) - Rated 15 Jun 2014
65 33% The Girl Next Door (2004) - Rated 15 Jun 2014