christee000

christee000
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 44% This Is England (2006) - Rated 16 Jun 2008
60 10% The Tuxedo (2002) - Rated 16 Jun 2008
87 53% The Wedding Planner (2001) - Rated 16 Jun 2008
56 8% Garfield (2004) - Rated 16 Jun 2008
80 22% Jumanji (1995) - Rated 16 Jun 2008
84 34% Party Monster (2003) - Rated 16 Jun 2008
86 44% Planet Terror (2007) - Rated 16 Jun 2008
94 94% A Time to Kill (1996) - Rated 16 Jun 2008
76 14% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 16 Jun 2008
87 53% Selena (1997) - Rated 16 Jun 2008