christhamrin

christhamrin
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 90% Blade (1998) - Rated 23 Nov 2010
95 75% Bad Santa (2003) - Rated 23 Nov 2010
85 60% Elf (2003) - Rated 23 Nov 2010
99 90% Eddie Murphy Raw (1987) - Rated 23 Nov 2010
15 5% Dr. Dolittle (1998) - Rated 23 Nov 2010
85 60% Catch Me If You Can (2002) - Rated 23 Nov 2010
75 35% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 23 Nov 2010
40 15% Dead Poets Society (1989) - Rated 23 Nov 2010
70 25% Amélie (2001) - Rated 23 Nov 2010
80 45% Cruel Intentions (1999) - Rated 23 Nov 2010