christof8272

christof8272
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 42% Blade II (2002) - Rated 27 Mar 2013
85 58% Antichrist (2009) - Rated 27 Mar 2013
80 42% Pixels (2010) - Rated 27 Mar 2013
90 80% Black Swan (2010) - Rated 27 Mar 2013
30 3% Dread (2009) - Rated 27 Mar 2013
90 80% Drag Me to Hell (2009) - Rated 27 Mar 2013
90 80% The Eye (2002) - Rated 27 Mar 2013
78 30% Exorcist II: The Heretic (1977) - Rated 27 Mar 2013
88 66% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 27 Mar 2013
85 58% The Evil Dead (1981) - Rated 27 Mar 2013