chromic

chromic
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2021
Location: Ystad, Sweden
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Elementary (2012) - Rated 09 Jul 2021
90 Corpse Bride (2005) - Rated 09 Jul 2021
100 Mean Girls (2004) - Rated 09 Jul 2021
80 The Polar Express (2004) - Rated 09 Jul 2021
90 American Sniper (2014) - Rated 09 Jul 2021
100 Now You See Me (2013) - Rated 09 Jul 2021
90 The Hunger Games (2012) - Rated 09 Jul 2021
100 Kick-Ass (2010) - Rated 09 Jul 2021
20 Friends (1994) - Rated 09 Jul 2021
80 According to Jim (2001) - Rated 09 Jul 2021