chuck4182

chuck4182
Movie Buff - 243 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 78% The Thomas Crown Affair (1999) - Rated 31 Jul 2017
95 44% Crash (1996) - Rated 31 Jul 2017
95 44% Mr. Popper's Penguins (2011) - Rated 31 Jul 2017
100 78% The Fate of the Furious (2017) - Rated 31 Jul 2017
95 44% Red Dragon (2002) - Rated 31 Jul 2017
100 78% Scary Movie 2 (2001) - Rated 31 Jul 2017
100 78% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 31 Jul 2017
100 78% Not Another Teen Movie (2001) - Rated 31 Jul 2017
95 44% Go (1999) - Rated 31 Jul 2017
95 44% Wet Hot American Summer (2001) - Rated 31 Jul 2017