chuckjones55

chuckjones55
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Want movie Recommendations

more Recent Ratings

60 11% Scrooged (1988) - Rated 03 Aug 2016
70 35% Ghostbusters (1984) - Rated 03 Aug 2016
90 94% Up (2009) - Rated 03 Aug 2016
70 35% Monsters, Inc. (2001) - Rated 03 Aug 2016
70 35% Super Troopers (2002) - Rated 03 Aug 2016
80 73% Inside Man (2006) - Rated 03 Aug 2016
80 73% The Big Lebowski (1998) - Rated 03 Aug 2016
90 94% The Right Stuff (1983) - Rated 03 Aug 2016
80 73% Analyze This (1999) - Rated 03 Aug 2016
80 73% Black Hawk Down (2001) - Rated 03 Aug 2016