ChuckyDevil

chuckydevil
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2018
Location: Netherlands

more Recent Ratings

Check out ChuckyDevil's...

95 98% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 30 Sep 2018
90 90% Back to the Future (1985) - Rated 29 Aug 2018
80 64% Office Space (1999) - Rated 29 Aug 2018
40 5% Death Race 4: Beyond Anarchy (2018) - Rated 27 Aug 2018
60 25% Death Race 3: Inferno (2013) - Rated 27 Aug 2018
70 39% Death Race 2 (2010) - Rated 27 Aug 2018
60 25% Death Race (2008) - Rated 27 Aug 2018
80 64% The Shining (1980) - Rated 21 Aug 2018
50 11% Abduction (2011) - Rated 21 Aug 2018
2% Hellraiser: Revelations (2011) - Rated 21 Aug 2018