chukiman7

chukiman7
Movie Buff - 484 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2008
Location: GUANAJUATO, GUANAJUATO, Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I AM MINE

more Recent Ratings

90 91% Babel (2006) - Rated 23 Aug 2008
86 73% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 23 Aug 2008
86 73% Apocalypto (2006) - Rated 23 Aug 2008
32 12% Catwoman (2004) - Rated 23 Aug 2008
68 31% 40 Days and 40 Nights (2002) - Rated 23 Aug 2008
84 65% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 23 Aug 2008
70 34% Brother Bear (2003) - Rated 23 Aug 2008
78 44% The Longest Yard (2005) - Rated 23 Aug 2008
82 59% Blade (1998) - Rated 23 Aug 2008
80 53% Caligula (1979) - Rated 23 Aug 2008