chumpus

chumpus
Movie Buff - 455 Film Ratings
Member Since: 28 May 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 96% Gremlins (1984) - Rated 26 Jun 2022
75 64% Small Soldiers (1998) - Rated 26 Jun 2022
40 25% Paris, Texas (1984) - Rated 25 May 2022
60 43% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 24 May 2022
3% Spree (2020) - Rated 23 May 2022
3% Ambulance (2022) - Rated 27 Apr 2022
20 12% Station Eleven (2021) - Rated 13 Apr 2022
65 50% Neighbors (2014) - Rated 25 Jan 2022
0% Iron Man 3 (2013) - Rated 13 Sep 2021
0% Iron Man 2 (2010) - Rated 13 Sep 2021