chunri

chunri
Movie Buff - 215 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 96% No Country for Old Men (2007) - Rated 18 Apr 2015
70 26% Constantine (2005) - Rated 14 Oct 2014
80 62% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 14 Oct 2014
70 26% Hairspray (2007) - Rated 14 Oct 2014
85 83% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 14 Oct 2014
85 83% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 14 Oct 2014
65 13% Kiss of the Dragon (2001) - Rated 14 Oct 2014
80 62% Batman Begins (2005) - Rated 14 Oct 2014
65 13% Alice in Wonderland (2010) - Rated 14 Oct 2014
70 26% The Grudge (2004) - Rated 14 Oct 2014