chymeera

chymeera
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2021
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 20% koma (2019) - Rated 22 Mar 2021
75 20% The Blackout (2019) - Rated 22 Mar 2021
80 48% The Social Dilemma (2020) - Rated 21 Mar 2021
80 48% Wonder Woman (2017) - Rated 15 Mar 2021
70 5% Tears of the Sun (2003) - Rated 15 Mar 2021
80 48% Eat Pray Love (2010) - Rated 15 Mar 2021
85 80% All My Life (2020) - Rated 15 Mar 2021
75 20% Jonathan (2018) - Rated 12 Mar 2021
80 48% The Celestine Prophecy (2006) - Rated 12 Mar 2021
82 66% The Secret: Dare to Dream (2020) - Rated 12 Mar 2021