chzhang

chzhang
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 19% Oslo, August 31st (2011) - Rated 05 Mar 2013
66 19% Killing Them Softly (2012) - Rated 05 Mar 2013
92 92% Out of Sight (1998) - Rated 05 Mar 2013
90 89% Ocean's Eleven (2001) - Rated 05 Mar 2013
63 16% Ocean's Twelve (2004) - Rated 05 Mar 2013
62 13% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 05 Mar 2013
88 81% Che: Part One (2008) - Rated 05 Mar 2013
88 81% Che: Part Two (2008) - Rated 05 Mar 2013
60 11% The Girlfriend Experience (2009) - Rated 05 Mar 2013
79 56% The Informant! (2009) - Rated 05 Mar 2013