cienian

cienian
Movie Buff - 277 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

1% Scary Movie (2000) - Rated 03 Mar 2013
70 15% Brüno (2009) - Rated 03 Mar 2013
90 67% Donnie Darko (2001) - Rated 03 Mar 2013
85 40% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 03 Mar 2013
90 67% Run Lola Run (1998) - Rated 03 Mar 2013
88 53% Raging Bull (1980) - Rated 03 Mar 2013
85 40% Unbreakable (2000) - Rated 03 Mar 2013
70 15% Taken (2008) - Rated 03 Mar 2013
80 26% Batman Returns (1992) - Rated 03 Mar 2013
70 15% The Happening (2008) - Rated 03 Mar 2013