cihan

cihan
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2014
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 34% Carnage (2011) - Rated 23 Feb 2014
84 49% Wicker Park (2004) - Rated 22 Feb 2014
67 24% Dogville (2003) - Rated 22 Feb 2014
86 53% Juno (2007) - Rated 21 Feb 2014
77 38% Being There (1979) - Rated 16 Feb 2014
73 31% The Orphanage (2007) - Rated 16 Feb 2014
70 26% Joshua (2007) - Rated 09 Feb 2014
60 15% The Counselor (2013) - Rated 09 Feb 2014
80 42% Die Hard (1988) - Rated 09 Feb 2014
72 28% All About My Mother (1999) - Rated 12 Jan 2014