cihanv

cihanv
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 17 May 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 53% Mystic River (2003) - Rated 17 May 2018
80 53% I, Tonya (2017) - Rated 17 May 2018
81 68% Boyhood (2014) - Rated 17 May 2018
79 40% Whiplash (2014) - Rated 17 May 2018
75 25% Barfly (1987) - Rated 17 May 2018
87 90% Foxcatcher (2014) - Rated 17 May 2018
81 68% Phantom Thread (2017) - Rated 17 May 2018
78 34% On the Waterfront (1954) - Rated 17 May 2018
67 15% Snowpiercer (2014) - Rated 17 May 2018
62 3% Locke (2014) - Rated 17 May 2018