Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ciiigiii

Flick Fan - 45 Film Ratings

Member Since: Apr 16, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out ciiigiii's...
90 68% Mad Max: Fury Road (2015) - Apr 16, 2020
75 17% Death Race (2008) - Apr 16, 2020
90 68% Dunkirk (2017) - Apr 16, 2020
85 43% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Apr 16, 2020
90 68% John Wick: Chapter 2 (2017) - Apr 16, 2020
85 43% Ghost Rider (2007) - Apr 16, 2020
80 25% Thor (2011) - Apr 16, 2020
100 94% Interstellar (2014) - Apr 16, 2020
90 68% The Wolf of Wall Street (2013) - Apr 16, 2020
70 12% Click (2006) - Apr 16, 2020