cimo

cimo
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 94% Cars (2006) - Rated 24 Jan 2021
60 21% Sully (2016) - Rated 24 Jan 2021
95 94% Knives Out (2019) - Rated 24 Jan 2021
95 94% Jojo Rabbit (2019) - Rated 24 Jan 2021
95 94% A Quiet Place (2018) - Rated 24 Jan 2021
60 21% Arrival (2016) - Rated 24 Jan 2021
80 54% Lion (2016) - Rated 24 Jan 2021
75 37% Captain Fantastic (2016) - Rated 24 Jan 2021
40 10% Melancholia (2011) - Rated 17 Oct 2020
20 8% Infinity Chamber (2016) - Rated 17 Oct 2020