cindyharper

cindyharper
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 98% Amélie (2001) - Rated 23 Jul 2017
90 84% The Goonies (1985) - Rated 23 Jul 2017
80 57% Pretty Woman (1990) - Rated 23 Jul 2017
78 51% The Green Mile (1999) - Rated 23 Jul 2017
80 57% The Apartment (1960) - Rated 23 Jul 2017
60 15% The Hurt Locker (2009) - Rated 23 Jul 2017
77 48% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 23 Jul 2017
70 30% Milk (2008) - Rated 23 Jul 2017
60 15% Home Alone (1990) - Rated 23 Jul 2017
85 67% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 23 Jul 2017