cindyxchow

cindyxchow
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 7% Happy Feet (2006) - Rated 24 Mar 2018
95 77% Titanic (1997) - Rated 24 Mar 2018
95 77% Ex Machina (2015) - Rated 24 Mar 2018
95 77% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 24 Mar 2018
50 7% Fast & Furious (2009) - Rated 24 Mar 2018
90 57% Memoirs of a Geisha (2005) - Rated 24 Mar 2018
95 77% Mulan (1998) - Rated 24 Mar 2018
95 77% Interstellar (2014) - Rated 24 Mar 2018
90 57% Blow (2001) - Rated 24 Mar 2018
50 7% The Fast and the Furious (2001) - Rated 24 Mar 2018