cinesteve

cinesteve
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2009
Location: Toronto, ON, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

52 2% Son of the Mask (2005) - Rated 19 Jul 2009
63 21% Eight Legged Freaks (2002) - Rated 19 Jul 2009
53 3% Dickie Roberts: Former Child Star (2003) - Rated 19 Jul 2009
55 6% Air Bud (1997) - Rated 19 Jul 2009
59 14% Freddy Got Fingered (2001) - Rated 19 Jul 2009
91 96% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 19 Jul 2009
88 88% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 19 Jul 2009
85 73% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 19 Jul 2009
60 17% Anaconda (1997) - Rated 19 Jul 2009
72 32% Legally Blonde (2001) - Rated 19 Jul 2009