ciops

ciops
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2014
Location: Bucharest, Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

62 7% Let's Be Cops (2014) - Rated 26 Sep 2014
73 44% Pacific Rim (2013) - Rated 02 Aug 2014
80 57% WALL·E (2008) - Rated 02 Aug 2014
93 92% Inglourious Basterds (2009) - Rated 02 Aug 2014
90 86% Finding Nemo (2003) - Rated 02 Aug 2014
87 78% Django Unchained (2012) - Rated 02 Aug 2014
85 71% Louis C.K.: Shameless (2007) - Rated 12 Jul 2014
97 97% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 12 Jul 2014
65 21% Seven Psychopaths (2012) - Rated 01 Jun 2014
72 39% Toy Story 3 (2010) - Rated 31 May 2014