cirkinmizmiz

cirkinmizmiz
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 26% Fried Green Tomatoes (1991) - Rated 11 Aug 2015
75 40% The Apartment (1960) - Rated 11 Aug 2015
70 26% Tiny Furniture (2010) - Rated 11 Aug 2015
80 53% The Matrix (1999) - Rated 11 Aug 2015
85 68% City Lights (1931) - Rated 11 Aug 2015
85 68% Birdman (2014) - Rated 11 Aug 2015
80 53% 12 Years a Slave (2013) - Rated 11 Aug 2015
85 68% Cinema Paradiso (1988) - Rated 11 Aug 2015
75 40% Selma (2014) - Rated 11 Aug 2015
65 14% Singin' in the Rain (1952) - Rated 11 Aug 2015