citrine666

citrine666
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 90% Titanic (1997) - Rated 29 Aug 2016
80 45% Deadpool (2016) - Rated 29 Aug 2016
83 71% Blow (2001) - Rated 29 Aug 2016
75 15% Rush Hour (1998) - Rated 29 Aug 2016
85 83% Training Day (2001) - Rated 29 Aug 2016
87 86% Rounders (1998) - Rated 29 Aug 2016
80 45% American Gangster (2007) - Rated 29 Aug 2016
75 15% Jersey Girl (2004) - Rated 29 Aug 2016
88 90% A Good Year (2006) - Rated 29 Aug 2016
84 77% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 29 Aug 2016