citrinin

citrinin
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2017
Location: Belarus
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 8% Ouija (2014) - Rated 27 Jul 2017
30 8% Immortals (2011) - Rated 27 Jul 2017
30 8% Neighbors (2014) - Rated 27 Jul 2017
30 8% My Awkward Sexual Adventure (2012) - Rated 27 Jul 2017
40 14% Banshee Chapter (2013) - Rated 27 Jul 2017
60 23% Mary and Max (2009) - Rated 27 Jul 2017
20 3% Paranormal Activity 4 (2012) - Rated 27 Jul 2017
40 14% Your Highness (2011) - Rated 27 Jul 2017
40 14% Chinese Zodiac (2012) - Rated 27 Jul 2017
30 8% Paranormal Activity (2009) - Rated 27 Jul 2017