cjblackstock

cjblackstock
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 38% Beauty Shop (2005) - Rated 23 Jul 2018
90 94% Last Holiday (2006) - Rated 23 Jul 2018
75 38% The Secret Life of Bees (2008) - Rated 23 Jul 2018
65 18% Just Wright (2010) - Rated 23 Jul 2018
80 67% The First Wives Club (1996) - Rated 23 Jul 2018
90 94% Something's Gotta Give (2003) - Rated 23 Jul 2018
80 67% Mad Money (2008) - Rated 23 Jul 2018
80 67% Morning Glory (2010) - Rated 23 Jul 2018
77 52% Finding Dory (2016) - Rated 23 Jul 2018
55 6% A Midsummer Night's Sex Comedy (1982) - Rated 23 Jul 2018