cjboita

cjboita
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2014
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

50 The Godfather (1972) - Rated 28 Feb 2014
89 Romeo + Juliet (1996) - Rated 28 Feb 2014
50 Aliens (1986) - Rated 28 Feb 2014
100 The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 28 Feb 2014
100 Rent (2005) - Rated 28 Feb 2014
100 Wimbledon (2004) - Rated 28 Feb 2014
100 Charlie Wilson's War (2007) - Rated 28 Feb 2014
91 Almost Famous (2000) - Rated 28 Feb 2014
100 A River Runs Through It (1992) - Rated 28 Feb 2014
100 Superbad (2007) - Rated 28 Feb 2014