cjcarney

cjcarney
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2015

more Recent Ratings

Check out cjcarney's...

88 61% Jurassic Park (1993) - Rated 04 Jul 2015
90 76% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 04 Jul 2015
87 51% Frozen (2013) - Rated 04 Jul 2015
80 13% Twilight (2008) - Rated 04 Jul 2015
82 19% Tron (1982) - Rated 04 Jul 2015
92 86% Tarzan (1999) - Rated 04 Jul 2015
86 43% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 04 Jul 2015
78 6% Hot Pursuit (2015) - Rated 04 Jul 2015
86 43% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 04 Jul 2015
85 35% Pitch Perfect 2 (2015) - Rated 04 Jul 2015