cjdevet
Recent Ratings
Check out cjdevet's...
85 85% | John Adams (2008) - Rated 02 Jul 2016 |
85 85% | V for Vendetta (2006) - Rated 02 Jul 2016 |
85 85% | The Prestige (2006) - Rated 02 Jul 2016 |
65 9% | No Country for Old Men (2007) - Rated 02 Jul 2016 |
70 21% | Dan in Real Life (2007) - Rated 02 Jul 2016 |
80 70% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 02 Jul 2016 |
65 9% | Iron Man (2008) - Rated 02 Jul 2016 |
60 1% | Underworld: Evolution (2006) - Rated 02 Jul 2016 |
86 92% | The Book of Eli (2010) - Rated 02 Jul 2016 |
75 42% | Into the Wild (2007) - Rated 02 Jul 2016 |