We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

cjgn44

cjgn44 width="104" height="110"

Flick Fan - 20 Film Ratings

Member Since: Feb 9, 2021

Location: Denmark

more Recent Ratings

75 87% Midnight in Paris (2011) - Feb 09, 2021
70 60% Being John Malkovich (1999) - Feb 09, 2021
70 60% The Shawshank Redemption (1994) - Feb 09, 2021
75 87% The Hurt Locker (2009) - Feb 09, 2021
60 10% American Sniper (2014) - Feb 09, 2021
65 27% Transformers (2007) - Feb 09, 2021
70 60% Apocalypse Now (1979) - Feb 09, 2021
70 60% Kung Fu Panda (2008) - Feb 09, 2021
65 27% The Terminator (1984) - Feb 09, 2021
70 60% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Feb 09, 2021