CJK42

cjk42
Movie Buff - 233 Film Ratings
Member Since: 21 Dec 2021
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 75% Reservoir Dogs (1992) - Rated 11 Jan 2022
75 53% Catch Me If You Can (2002) - Rated 11 Jan 2022
80 75% Inside Out (2015) - Rated 09 Jan 2022
25 1% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 09 Jan 2022
80 75% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 09 Jan 2022
70 35% Galaxy Quest (1999) - Rated 09 Jan 2022
75 53% Pacific Rim (2013) - Rated 09 Jan 2022
65 25% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 09 Jan 2022
80 75% The Road Warrior (1981) - Rated 09 Jan 2022
65 25% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 08 Jan 2022