cjl427

cjl427
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2022
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83% Bad Grandpa (2013) - Rated 16 Apr 2023
83% Team America: World Police (2004) - Rated 16 Apr 2023
47% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 16 Apr 2023
47% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 16 Apr 2023
83% The Super Mario Bros. Movie (2023) - Rated 16 Apr 2023
47% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 07 Apr 2023
47% The Matrix (1999) - Rated 07 Apr 2023
47% John Wick (2014) - Rated 06 Apr 2023
83% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 29 Mar 2023
47% The Hateful Eight (2015) - Rated 26 Mar 2023