cjmiow

cjmiow
Member Since: 13 Sep 2013
Location: Newport , UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% It Follows (2015) - Rated 29 Aug 2015
91 83% The Babadook (2014) - Rated 29 Aug 2015
84 57% Poltergeist (1982) - Rated 29 Aug 2015
47 4% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 29 Aug 2015
67 19% Dark Places (2015) - Rated 29 Aug 2015
81 47% The Lego Movie (2014) - Rated 29 Aug 2015
89 78% The Woman in Black (2012) - Rated 29 Aug 2015
63 14% Angels & Demons (2009) - Rated 29 Aug 2015
79 42% Phone Booth (2003) - Rated 29 Aug 2015
76 32% Troll Hunter (2010) - Rated 29 Aug 2015