cjscript

cjscript
Movie Buff - 280 Film Ratings
Member Since: 19 May 2012
Location: Aberystwyth, Gwynedd, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Post-graduate student

more Recent Ratings

75 76% The Avengers (2012) - Rated 05 Jun 2012
80 88% Platoon (1986) - Rated 05 Jun 2012
85 95% Dead Man's Shoes (2004) - Rated 24 May 2012
88 97% Taken (2008) - Rated 23 May 2012
90 98% Gladiator (2000) - Rated 23 May 2012
70 63% Reign of Fire (2002) - Rated 23 May 2012
80 88% Dogma (1999) - Rated 23 May 2012
62 38% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 23 May 2012
62 38% Jumper (2008) - Rated 23 May 2012
60 33% Hook (1991) - Rated 23 May 2012