ck2

ck2
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2012
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 85% Se7en (1995) - Rated 20 Aug 2012
94 68% Ronin (1998) - Rated 20 Aug 2012
92 66% 12 Monkeys (1995) - Rated 20 Aug 2012
97 87% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 20 Aug 2012
95 77% WALL·E (2008) - Rated 20 Aug 2012
90 58% The Game (1997) - Rated 20 Aug 2012
95 77% Ratatouille (2007) - Rated 20 Aug 2012
60 9% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 20 Aug 2012
95 77% The Prestige (2006) - Rated 20 Aug 2012
75 22% The Italian Job (2003) - Rated 20 Aug 2012