CK21

ck21
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 13 May 2016
Location: Philippines
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

5% Godzilla (2014) - Rated 13 May 2016
"Boring. not enough godzilla. main actor is boring"
25% Kung Fu Panda 3 (2016) - Rated 13 May 2016
45% Cinderella (2015) - Rated 13 May 2016
45% Carol (2015) - Rated 13 May 2016
10 80% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 13 May 2016
"great action, great characters, all around great movie"
10 80% Pacific Rim (2013) - Rated 13 May 2016
15% Captain America: Civil War (2016) - Rated 13 May 2016
"fun movie and black panther was amazing. but its pretty formulaic, usual marvel movie, and stakes weren't quite high enough."
45% San Andreas (2015) - Rated 13 May 2016
"fun movie + The Rock"
10 80% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 13 May 2016
10 80% Her (2013) - Rated 13 May 2016