ckaraduran

ckaraduran
Movie Buff - 407 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 4% Juste la fin du monde (2016) - Rated 29 Mar 2020
85 73% Parasite (2019) - Rated 31 Oct 2019
40 8% Hereditary (2018) - Rated 29 Dec 2018
60 21% Bad Times at the El Royale (2018) - Rated 29 Dec 2018
70 33% The Thin Red Line (1998) - Rated 29 Dec 2018
95 91% Under the Silver Lake (2018) - Rated 24 Dec 2018
70 33% The Godfather: Part III (1990) - Rated 20 Dec 2018
60 21% Roma (2018) - Rated 20 Dec 2018
80 57% BlacKkKlansman (2018) - Rated 20 Dec 2018
65 26% The Savages (2007) - Rated 20 Dec 2018