Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ckctlC

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Dec 1, 2018

more Recent Ratings
10 10% Deliverance (1972) - Dec 01, 2018
100 83% The English Patient (1996) - Dec 01, 2018
100 83% Run Lola Run (1998) - Dec 01, 2018
100 83% Star Trek (2009) - Dec 01, 2018
80 46% Meet the Parents (2000) - Dec 01, 2018
60 23% Saving Private Ryan (1998) - Dec 01, 2018
50 16% Grease (1978) - Dec 01, 2018
90 63% Margin Call (2011) - Dec 01, 2018
70 30% Daybreakers (2010) - Dec 01, 2018
80 46% Before Midnight (2013) - Dec 01, 2018