ckhutch

ckhutch
Movie Buff - 175 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% Oppenheimer (2023) - Rated 26 Aug 2023
70 48% House of Gucci (2021) - Rated 31 Dec 2021
75 58% Seules les bêtes (2019) - Rated 31 Dec 2021
60 28% Cruella (2021) - Rated 12 Oct 2021
57 22% Rebecca (2020) - Rated 23 Oct 2020
82 75% Shutter Island (2010) - Rated 08 Jun 2020
68 42% Wild Rose (2019) - Rated 30 Apr 2020
60 28% The Report (2019) - Rated 19 Apr 2020
70 48% Joker (2019) - Rated 18 Apr 2020
70 48% Uncut Gems (2019) - Rated 12 Apr 2020