ckrich3288

ckrich3288
Movie Buff - 335 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Gattaca (1997) - Rated 31 Aug 2012
83 50% Bedazzled (2000) - Rated 31 Aug 2012
85 58% Aladdin (1992) - Rated 31 Aug 2012
85 58% Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Rated 31 Aug 2012
70 9% Meet the Fockers (2004) - Rated 31 Aug 2012
88 71% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 31 Aug 2012
80 39% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 31 Aug 2012
75 17% Solaris (2002) - Rated 31 Aug 2012
85 58% The Italian Job (2003) - Rated 31 Aug 2012
85 58% The Bourne Identity (2002) - Rated 31 Aug 2012