Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
clOyr3

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
40 13% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Jan 18, 2020
85 68% Jurassic World (2015) - Jan 18, 2020
75 31% The Martian (2015) - Jan 18, 2020
78 40% Despicable Me 2 (2013) - Jan 18, 2020
90 86% Bridesmaids (2011) - Jan 18, 2020
90 86% Deadpool (2016) - Jan 18, 2020
80 54% Neighbors (2014) - Jan 18, 2020
90 86% Moana (2016) - Jan 18, 2020
65 22% Gone Girl (2014) - Jan 18, 2020
80 54% The Italian Job (2003) - Jan 18, 2020