clairdelune

clairdelune
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 64% Beginners (2011) - Rated 12 Mar 2013
88 64% Inside Job (2010) - Rated 12 Mar 2013
87 56% The Odd Life of Timothy Green (2012) - Rated 12 Mar 2013
88 64% Argo (2012) - Rated 12 Mar 2013
87 56% Never Let Me Go (2010) - Rated 12 Mar 2013
85 50% Aeon Flux (2005) - Rated 12 Mar 2013
88 64% Submarine (2010) - Rated 12 Mar 2013
79 34% Calendar Girls (2003) - Rated 12 Mar 2013
90 76% Amadeus (1984) - Rated 12 Mar 2013
50 13% Porco Rosso (1992) - Rated 12 Mar 2013