clairecart

clairecart
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Keen to find new films

more Recent Ratings

85 50% Atonement (2007) - Rated 27 Jul 2015
80 31% A Single Man (2009) - Rated 27 Jul 2015
40 4% The Holiday (2006) - Rated 27 Jul 2015
70 13% Titanic (1997) - Rated 27 Jul 2015
85 50% Frida (2002) - Rated 27 Jul 2015
88 72% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 27 Jul 2015
88 72% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 27 Jul 2015
75 22% Me and You and Everyone We Know (2005) - Rated 27 Jul 2015
90 90% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 27 Jul 2015
85 50% Eagle vs. Shark (2007) - Rated 27 Jul 2015