ClaireMoon

clairemoon
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 19 Dec 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 30% This Is the End (2013) - Rated 19 Dec 2019
50 15% Evolution (2001) - Rated 19 Dec 2019
80 70% Cinderella Man (2005) - Rated 19 Dec 2019
98 95% Idiocracy (2006) - Rated 19 Dec 2019
75 50% Twister (1996) - Rated 19 Dec 2019
70 30% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 19 Dec 2019
85 85% Mean Streets (1973) - Rated 19 Dec 2019
25 5% I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Rated 19 Dec 2019
80 70% The Thomas Crown Affair (1999) - Rated 19 Dec 2019
75 50% Be Kind Rewind (2008) - Rated 19 Dec 2019