clairest

clairest
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 77% Across the Universe (2007) - Rated 23 Jul 2017
65 6% Room Service (1938) - Rated 23 Jul 2017
74 10% Rio Bravo (1959) - Rated 23 Jul 2017
92 53% Rififi (1955) - Rated 23 Jul 2017
88 39% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 23 Jul 2017
96 77% Weekend (2011) - Rated 23 Jul 2017
93 58% Movie Crazy (1932) - Rated 23 Jul 2017
96 77% The Big Combo (1955) - Rated 23 Jul 2017
95 70% Little Caesar (1931) - Rated 23 Jul 2017
93 58% Some Like It Hot (1959) - Rated 23 Jul 2017