clancy

clancy
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: H

more Recent Ratings

85 43% The Commitments (1991) - Rated 18 Nov 2017
90 72% Superbad (2007) - Rated 18 Nov 2017
88 56% The Last Picture Show (1971) - Rated 18 Nov 2017
95 93% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 18 Nov 2017
90 72% Das Boot (1981) - Rated 18 Nov 2017
40 2% Ed Wood (1994) - Rated 18 Nov 2017
80 22% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 18 Nov 2017
85 43% Bridesmaids (2011) - Rated 18 Nov 2017
90 72% Chinatown (1974) - Rated 18 Nov 2017
85 43% American Beauty (1999) - Rated 18 Nov 2017