claragt

claragt
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Jaws (1975) - Rated 23 Dec 2012
100 0% Donnie Darko (2001) - Rated 23 Dec 2012
100 0% Before Sunset (2004) - Rated 23 Dec 2012
95 0% 25th Hour (2002) - Rated 23 Dec 2012
95 0% American Beauty (1999) - Rated 23 Dec 2012
90 0% Moulin Rouge! (2001) - Rated 23 Dec 2012
90 0% Playing by Heart (1998) - Rated 23 Dec 2012
95 0% Secretary (2002) - Rated 23 Dec 2012
100 0% The Station Agent (2003) - Rated 23 Dec 2012
100 0% Together (2000) - Rated 23 Dec 2012