claudia

claudia
Movie Buff - 234 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2012
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 47% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 12 Feb 2013
95 98% Apocalypse Now (1979) - Rated 13 Jan 2013
67 38% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 01 Jan 2013
76 71% The Help (2011) - Rated 11 Nov 2012
45 15% Monsters (2010) - Rated 10 Nov 2012
81 82% Amélie (2001) - Rated 10 Nov 2012
72 58% The Ides of March (2011) - Rated 10 Nov 2012
71 53% Puss in Boots (2011) - Rated 10 Nov 2012
73 63% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 10 Nov 2012
72 58% Adam (2009) - Rated 14 Oct 2012